Haberler

Bilişim Kampı’nda Girişimcilik Üzerine

Nöromedya’nın da destekçileri arasında bulunduğu Bilişim Kampı Kuşadası Coral Hill Hotel’de gerçekleştirildi. Bilişim Kampı’na yurdun farklı bölgelerinden katılan bilişime meraklı gençler deniz, kum, güneş ve bilişimi bir arada doya doya yaşayacaklar. Kampın ilk gününde kurucularımızdan Mümin Erakbaş katılımcılarla bir araya gelerek girişimcilik, girişimcilerin yaşadığı zorluklar, girişimcilere sağlanan destekler, teknokentlerin yetersizlikleri gibi konularda sohbet etti, katılımcıların

25 Jul 2015
/

İzmir İnovasyon Ödülleri Bu Yıl 3. Kez İnovatif Projeleri Ödüllendirdi

Kan şekeri algılayıcı kontakt lens, körler için cep telefonu… İzmir inovasyon ödülleri sahiplerini buldu İzmir Genç İş Adamları Derneği’nin; İzmir Büyükşehir Belediyesi, üniversiteler, İzmir Kalkınma Ajansı ve meslek kuruşlarının katkıları ile düzenlediği İzmir İnovasyon Ödülleri yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. İzmir’in en kapsamlı inovasyon yarışmasının ödül töreninde inovatif ürün dalında birincilik ödülünü omurga implantları

01 Jun 2015
/

Genç İş Liderleri Zirvesi Yapıldı

Genç İş Liderleri Zirvesi kurucularımızdan Sayın Mustafa Bayındır’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panel ile Wyndham Hotel İzmir ‘de yapıldı. Genç İş Liderleri ile buluşan konuklar Alfemo Mobilya Genel Müdürü Sayın Ramazan Davulcuoğlu, Karakaş Atlantis Mücevher Y.K Başkanı Sayın Kamil Karakaş ve Dumankaya İnşaat Y.K Başkanı Sayın Uğur Dumankaya değerli tecrübelerini paylaşarak katılımcıların sorularını yanıtladılar.

17 May 2014
/

II. İnovasyon Ödülleri’nde Tercih Nöromedya

İzmir Genç İşadamları Derneği İGİD, II. İnovasyon Ödülleri’nde de sosyal medya çalışmaları konusunda tercihini Nöromedya‘dan yana kullandı. 17 Nisan tarihinde tamamlanan II. İnovasyon Ödülleri sürecinde teknik hazırlıktan başvuruların alınmasına, jüri değerlendirmelerinden ödül törenine kadar olan geniş bir kapsamda sosyal medya entegrasyonunu Nöromedya gerçekleştirdi.    

17 Apr 2014
/

Girişimciler İçin Sosyal Medya Yol Haritası Semineri Gerçekleştirildi

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu davetlisi olarak İzmir Ticaret Borsası Meclis Salonu’nda İzmir’de bulunan kadın girişimcilere sosyal medyayı etkin kullanmanın yol haritasını anlattığımız bir seminer gerçekleştirdik.    Basın Bülteni: TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen Girişimciler İçin Sosyal Medya Yol Haritası Semineri, İzmir Ticaret Borsası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Nöromedya

13 Feb 2014
/

İzmir Özel Martı Okulları Kariyer Günü Etkinlikleri

İzmir Özel Martı Okulları’nda yapılan kariyer günlerinde genç arkadaşlarla bir araya gelerek mesleğimizin ne gibi sorumluluklar getirdiğini ve onlardan ne gibi bir altyapı beklendiğini anlattık. Uzun vadede dijital pazarlama alanında kariyer yapmak isteyenlere tavsiyelerde bulunduk.

27 Apr 2013
/

İzmir Üniversitesi İnternet Haftası Etkinlikleri

İzmir Üniversitesi’nde düzenlenen İnternet Haftası etkinliğinde konuşmacı olarak Mümin Erakbaş yer alacak, sosyal medya alanında gerçekleştirilen pazarlama faaliyetleri ve girişimler açısından sosyal medya kullanımının faydalarını anlatacaktır.

09 Apr 2013
/

Ege’de Marka Zirvesi Konuğu Olduk

Ege Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen, üniversiteli gençleri iş hayatına hazırlamak amacı taşıyan Ege’de Marka Zirvesi’nde 13 Mart tarihinde 10:00 – 11:30 saatleri arasında Kişisel Markalaşma ve İmaj Yönetimi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

13 Mar 2013
/

Askon İzmir Şubesi Sosyal Medya Semineri

Askon İzmir Şubesi’nde gerçekleştirdiğimiz Sosyal Medya Bilgilendirme Semineri’nde Askon üyelerinin sosyal ağlarda markaları için ne tür stratejiler izlemeleri gerektiği, bu stratejileri uygularken ne tür zorluklarla karşılacakları ve bu zorlukları nasıl atlatacakları konularında değerlendirmeler yapılmıştır.  

25 Jan 2013
/

İzmir Genç İşadamları Derneği’nde Sosyal Medya Semineri

İzmir Genç İşadamları Derneği’nde 20 Aralık 2012 saat 19:00 da yapılacak seminerde markalaşma ve sosyal medyanın markalaşma üzerinde etkileri konuları paylaşılacaktır.  

19 Dec 2012
/
Nöromedya by Nöromedya Dijital Pazarlama