Hizmetler

Strateji Belirleme

Dijital pazarlama stratejiniz ve bu kapsamda oluşturulacak sosyal medya stratejileriniz, işletmenizin mevcut pazarlama stratejilerine entegre edilebilir. Fakat şunu unutmamak gerekir ki; dijital mecradaki pazarlama stratejileriniz, sosyal ağların dinamik yapısına, esnekliğine ve sınırsız yaratıcılık imkanlarına uygun şekilde işletmenizin mevcut pazarlama stratejilerinden ayrı olarak düşünülmeli, planlanmalı ve uygulanmalıdır.

Hesap Yönetimi

Dijital pazarlama dünyasındaki uygulamalar diğer pazarlama kanallarından farklı olarak hatayı affetmeyen sistemlerdir. Tüm konsantrasyonunu işletmenizin sosyal ağlardaki uygulamalarına adamış bir ekip, dijital pazarlama dünyasında sizi doğru temsil eden, kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde yansıtan ve oluşan her aksiyonu anlık takip eden, dijital evrendeki duyu organlarınızdır. Markanızı temsil edecek kişilerin konusunda uzman profesyonellerden oluşması bu mecrada atacağınız adımların daha kararlı, daha kontrollü ve planlanmış olmasını sağlar. Böylece hataya yer vermez.

Seeding

Dijital evrende ihtiyacınız olan bilinirlik siz beklerken kendiliğinden yürüyüp gelmeyecektir. Bu bilinirliği sağlama adına atılacak tohumlar markanızın ve kurumsal kimliğinizin görünürlüğünü en üst seviyeye çıkaracak, daha çok insanın etkileşime geçtiği, ulaşılabilirliği daha ön planda olan bir yapıya kavuşmanızı sağlayacaktır.

Monitoring

Dijital evrende yerinizi almaya hazırlanıyorsunuz. Peki burada yerinizi almak isterken ve orada aktiviteler yaparken kurumsal kimliğiniz ya da markanızla ilgili yazılan, çizilen ve söylenen herşeyden haberdar olmak ister miydiniz ? Özel olarak hazırlanmış yazılımlarla sadece belirlenmiş bir çerçeve içinde sizin için söylenen her şeyi iyi/kötü ayırt etmeden görebilir, önceden planlanmış stratejiniz çerçevesinde hızlı ve anlık aksiyonlar alabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Kurumsal kimliğiniz ve markanızla dijital evrende sesinizi duyurup, varlığınızı pekiştirmekle birlikte, daha bir çok fayda sağlamak için kampanya yaparsınız değil mi? Peki bu kampanyaları yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de biliyor musunuz? Sosyal medya klasik pazarlama kanallarından farklı, yaşayan bir platformdur. İşte bu nedenle dijital evrendeki kampanya planlamalarının, yürütülmesi ve sonlandırılması klasik kanallardan farklı olarak yapılmalıdır.

Kriz Yönetimi

Sosyal ağlarda ortaya çıkan krizler bir çığ etkisi ile ani, hızlı ve büyük yıkımlar doğurabilecek tehlikededir. Tam da bu ortamda soğukkanlılığınızı korumanız, daha önceden planlanmış çalışmaları birbiri ardına gerçekleştirip krizi kontrol altına almanız ve krizi kendi lehinize çevirmeniz gerekir. Sosyal ağlarda ne tür krizler ortaya çıkabilir? Ne gibi aksiyonlar alınabilir? Farklı kriz senaryoları için neler önceden planlanmalıdır?

Reklam

Sadece dijital evrene mahsus tanıtım aktiviteleri bu mecrada da reklam olarak adlandırılır. Tüketiciye çeşitli kanallardan sesinizi duyurmanız için reklam yapmanız gerekir. Sosyal ağlara ilişkin metodlarla kısa sürede, inanamayacağınız hızda, beklediğiniz etkiyi sağlayacak yaratıcı reklamlar güçlü bir strateji ile ortaya konmalıdır.

Eğitim

Dijital pazarlamaya adım atmak için hazır mısınız? Yaptığınız çalışmalar konusunda ne kadar kontrole sahip olduğunuzu, gerçekten doğru yaptığınızı nereden bileceksiniz? Yöneticisiniz ve çalışanlarınızın projelerini değerlendirmek istiyorsunuz, peki dijital evrene ne kadar hakimsiniz? Kontrol etmek, yönetmek ve yönlendirmek için daha çok bilmeye ihtiyacınız mı var?

Nöromedya by Nöromedya Dijital Pazarlama